Hemen Ulaşın 0545 204 9393

Sıkça Sorulan Sorular

 • Websitemi Kullanabilmem İçin Ne Yapmam Gerekir?
  Websiteleriniz yayın faaliyetine alındıktan hemen sonra Firmamız eğitim yetkilileri size ziyaret gerçekleştirerek süre sınırı olmaksınızın yönetim panelinizi anlatır, uygulatır ve tekrar ettirerek pekiştirmenizi sağlarlar. Size web sitenizin nasıl kullanılacağıyla ilgili dökümanlar sunarlar. Sonrasında 7/24 eğitim yetkililerimize dilediğiniz iletişim kanalı üzerinden ulaşarak eğitiminizi tekrarlayabilirsiniz.
 • Google’da Websitem Çıkacakmı?
  Website yazılımlarımız Sosyal medya ve Google gibi arama motorları entegrasyonu hazır şekilde teslim edilmektedir. Bu ne demektir? Bu şu demektir. Websitenize eklediğiniz tüm içeriklerin aynı anda google tabanına iletilmesi ve tüm içeriklerinizin google dizininde yayınlanması demektir. Yani web sitenizi yönetirken aynı zamanda google gibi arama motorlarında görüntülenmek üzere yayınlandığınız anlamına gelmektedir.
 • Websitem Mobilde Nasıl Görünecek?
  Tasarladığımız web siteleri Responsive ( Duyarlılık ) yapısı ile hazırlanmaktadır. Yani web sayfalarınız tüm mobil ve tabletlere, geniş ekranlı monitörlere son derece uyumlu ve esnek şekilde çalışmaktadır. Hiçbir zaman uyumsuzluk sorunu almazsınız. Google Mobile Test Aracıyla siteleriniz %100 Mobil ve Tablet uyumlu şekilde teslim edilmektedir.
 • Websitemi Kendim Kullanabilecekmiyim?
  Elbette. Şirketimiz tasarlayıp yazdığı tüm web projelerini tamamı yönetilebilir olarak hazırlamaktadır. Kolay ve kullanışlı aynı zamanda %100 türkçe hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde sitenizdeki tüm alanalara saniyeler içerisinde müdahalelerde bulunabilir, tasarlamanın keyfine varırsınız.
 • Her yıl ne kadar ücret öderim?
  Websitelerinizin bedelleri tek seferlik ödeme usulü teslim alınmaktadır. Yani Şirketimiz hazırladığı web projelerinize tek sefer ödeme almaktadır. Her yıl sadece barındırma, yayınlanma ve eposta barındırma ( Hosting ) ücreti tahsil edilmektedir. Buda kullandığınız hosting alanının büyüklüğüyle alakalıdır. Genellikle ortalama Website maliyetinizin Onda Birlik Bir Maliyetine halledilmektedir.
 • Websitem Kaç Günde Yayına Hazır Duruma Gelir?
  Websiteniz projenizin büyüklüğüne ve fonksiyonelliğine göre yayına girme konusunda değişkenlikler göstermektedir. Standart tam yönetimsel websitelerini grafik onayından sonra en fazla 5 iş gününde demo yayınına almaktayız. Notlarınız, verilerinizin teslimi projelerinizin hızıyla birebir alakalı bir durumdur.

HEMEN BİLGİ AL

Bilgi almak için formu doldurunuz

[contact-form-7 id="452" title="Reservation Form"]

7/24 Bize Ulaşmak ve Hemen Bilgi Almak İsterseniz Direct : (0545)204 93 93