Hemen Ulaşın 0545 204 9393

Multi-medya Tasarımı

Multi-medya Tasarımı

Multimedia Çoklu ortam; metin, görüntü, grafik, çizim, ses, video ve animasyonların bilgisayarda gösterilmesi, dosyalarda saklanması, bilgisayar ağından iletilmesi ve sayısal olarak işlenmesi ile ilgili bir kavramdır.

Çoklu ortam dediğimiz zaman, çeşitli türdeki bilgi kaynaklarının bir arada olması anlaşılmaktadır. Günümüzde tanıtım amaçlı web siteleri ve kataloglar yeterli ihtiyacı karşılayamayabiliyor.

Örneğin web site tasarımlarımızda ülkemizin internet bant genişliğinin kısıtlı olması sebebiyle optimizasyon gereği site dosyalarının boyutlarının düşük tutulması, beraberinde büyük boyutlu video resim yazı ve benzeri bilgilerinde kısıtlama mecburiyetlerini de getirebiliyor. Tabi ki bunun sebebi sitenin daha hızlı açılması ve stabil çalışarak ziyaretçinin sıkılmasını önlemek ve rahat bir ortamda gezinti yapmasını sağlamaktır.

İşte bu durumda devreye Multimedya CD’leri giriyor. Web sayfasının işlevselliği ve katalog dosyalarının kalite ve görselliğini bir arada barındıran Multimedya CD’ler 750 mb gibi yüksek kapasitelerle CD,DVD ve VCD oynatıcılara uygun halde müşterilerinize sunulabilir hale getirilebiliyor.

Multi-medya Tasarımı VE BASKI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

7/24 Bize Ulaşmak ve Hemen Bilgi Almak İsterseniz Direct : (0545)204 93 93