Hemen Ulaşın 0545 204 9393

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanın ya da kurumsal imajın en önemli rolü kimliktir. Çoğu durumda kurumsal kimlik tasarımı, görsel donanımlar olarak bir kurallar çerçevesinde kaydedilir. Kimliği oluşturan bu kurallar genellikle renk paletleri, yazı tipleri ve düzenleri, ölçüler gibi bilgileri içerir. Kuralların tanınabilir olması ve bir bütün olarak markayı oluşturması şirketin kimliğinin tutarlı olmasını sağlar.

Kurumsal imajın en önemli ögesi kimliktir. Kurumsal kimlik tasarımı, kurumun tüm görsel ögelerinin belirlenmiş kurallar çerçevesinde belirlenmesi ve kullanılmasıdır. Kurumsal kimliği renkler, yazı tipleri, ölçüler, kullanım alanları önemli kurumsal kimlik kuralları içerisinde yer alır.

Kurumsal kimlik ögelerinin belirlenen kurallar ölçüsünde tanınması, sürekli ve aynı şekilde kullanılması, kurumun tutarlığını gösterir ve kuruma önemli değerler kazandırır.

Etkili kurumsal kimlik tasarımı ve kimlikle bütünleşen logo ve güçlü marka algısı, yine belirli kurallar ölçüsünde hedef kitleye etkili bir şekilde sunulduğunda şirket ve marka nihai kullanıcı üzerinde sürekli ve kalıcı bir etki bırakacaktır.

Kartvizit
Her firmanın olmazsa olmazı, kartvizittir. İletişim bilgilerini içerir. Satışı hızlandırır. Güven vermelidir. Kurumsal ve profesyonel hazırlanmalıdır.
Antetli Kağıt
Kurumsal yazışmaların profesyonel bir şekilde yapılması için gerekli tasarım ürünüdür. Teklif ve sözleşme gibi yazılı metinlerin sunulmasında rol oynar.
Cepli Dosya
Kurumsal teklif ve sözleşmelerin saklandığı, başka firmalara verildiği durumlarda kullanılır. Kurumsal kimlik çalışmaları içinde olmazsa olmazlardan birtanesidir.
Fatura
Firmaların verdiği mal ve hizmet karşılığında oluşturduğu, geliri ifaden resmi belgedir. Firmanın kurumsal renkleri ve logosu ile tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik çalışmaları içinde en önemli detaylardan bir tanesi de faturadır.
Diğer Ürünler
Kurumsal Kimlik anlamında daha bir çok ürün gerçekleştirebilirsiniz;
İnteraktif CD Tasarımları,
Mail imzaları,
Flyer Tasarımlar,
Banner Tasarımları,
Reklam Banner Tasarımları,
Kurumsal Promosyon Ürünleri,
Yaka Kartları,
Ajanda ve Not Defterleri,
Bloknot ve
Mug Bardak gibi tasarımlar..

Kurumsal Kimlik Tasarımı VE BASKI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

7/24 Bize Ulaşmak ve Hemen Bilgi Almak İsterseniz Direct : (0545)204 93 93