Hemen Ulaşın 0545 204 9393

Gazete , Dergi Tasarımı

Gazete , Dergi Tasarımı

Şirketlerin ve bireysel kişilerin matbaa işlemlerine sürekli olarak ihtiyaçları olabilir.
Bireysel kişiler daha dönemsel olarak tercih edilen, seçim, kampanya, tanıtım için kullanılan matbaa ürünleridir matbaalar ile iş iletişimi halinde iken şirketler devamlı olarak matbaalar ile bir çalışma halindedir.

Pek çok ürün bastırıyor olmaları ve de büyük işler yaptırıyor olmaları burada önemli bir konudur. Bu büyük işlerden kasıt ise elbette ki bastırılan ürünlerin sayıca bireysel kişilere göre çok daha fazla oluyor olmalarıdır. Şirketlerin ve de özel ya da kamu kurumlarının dönemsel olarak sürekli ihtiyaç duydukları ürünlerden bir tanesi de elbette ki Gazete , Dergi Tasarımıdır.

Burada önemli olan bu Gazete , Dergi Tasarımının bir de tasarım noktasının olmasıdır. Şirket bünyesinde grafik tasarımcı ya da deneyimi yok ise AKM bu işlemi de hallederler. Referanslarına yapılan Gazete , Dergi Tasarımı örnek gösterilir beklentiler alınır ve de akabinde en uygun tasarımlar için birkaç örnek çalışma yapılır. Şirketler hangisini beğenir ve onaylarsa sonrasında baskı işlemine geçilir.

Gazete , Dergi Tasarımı ihtiyaçları daha çok yaz dönemlerinde olur ve bunun da nedeni etkinlik ve organizasyonların bu dönemde olmasıdır. Pek çok şirketin kutlamaları partileri ve diğer tüm etkinlikleri yaz aylarında gerçekleşirken bu özel organizasyonlar için bir de Gazete , Dergi Tasarımı yapılması istenir. Sonrasında da hemen baskıya gidilir.

GAZETE VE DERGİ  YAPTIRMAK VE BASKI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

7/24 Bize Ulaşmak ve Hemen Bilgi Almak İsterseniz Direct : (0545)204 93 93