Hemen Ulaşın 0545 204 9393

Araç üzeri giydirme tasarımlar

  • Araç üzeri giydirme tasarımlar

Fotoğraf çekimleri,

Araç giydirme işleminin öncesinde kaplanacak olan alanların fotoğrafları düzgün açıdan detaylı olarak çekilir. Çekilen resimler müşteriye bilgisayar ortamında giydirme sonrasında nasıl görüneceğini tasarımları yerleştirilerek sunuma gönderileceğinden dolayı net ve düzgün bir açıdan çekilmelidir. Çünkü araç giydirme işleminin bittiğinde görselin araç üzerinde nasıl görüneceği konusunda firmanın onay vermesi bu görseller üzerinden gerçekleşmektedir.

Ölçü Alımı

Araç giydirme işleminin en önemli kısmıdır. Aracın tüm detaylarının ölçümü alınmalıdır. Aksi takdirde eksik veya yanlış bir ölçü alımı sonrasında baskıya girdiği takdirde baskısını yanlış yapmanıza sebep olacaktır.
Bazen ölçü alımı işlemi araç marka ve modeli belirtildiği takdirde özellikleyeni marka model araçların ölçüleri internet üzerinden bulunabilmekte.

Uygulama

Araç giydirme uygulaması için en önemli unsurlardan biri ise ortam. Eğer çok güneşli, sıcak veya soğuk, rüzgarlı bir alanda araç giydirme işlemi yapılır ise aracın uygulaması esnasında baloncuk, katlanma ve yırtılma tarzı birçok problem çıkabilir. Araç uygulama işlemi çok iyi ustalar tarafından kapalı ortamlarda yapılması gerekmektedir. ahmetkiratli.com.tr olarak araç giydirme alanında profesyonel ekibimiz ile uygulamalar yapmaktayız.

 YAPTIRMAK VE BASKI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

7/24 Bize Ulaşmak ve Hemen Bilgi Almak İsterseniz Direct : (0545)204 93 93